Loading...

ЛФМ УФ-полімеризації

Розвиток лакофарбової індустрії не стоїть на місці, сучасні технології дозволяють досягнути висот у даній сфері. Німецька компанія Lankwitzer йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам інноваційні матеріали, що варті уваги. Основна властивість УФ матеріалів – полімеризація покриття за лічені секунди під впливом УФ випромінювання. Технологічність продукту відповідає всім сучасним нормам і в повній мірі реалізує свій потенціал. УФ матеріали надають можливість прискорити виробничий процес у десятки разів і підвищити обсяги виробленого продукту. Технологія застосування УФ матеріалів об'єднує в собі високу економічність та екологічність виробничого процесу. Впровадження даної системи дозволяє окупити витрати вже на перших етапах роботи.

Це перш за все характеризується тим, що матеріал володіє майже 100% сухим залишком. Зносостійкість та еластичність даного покриття мають значну перевагу перед матеріалами на водних і органорозчинних основах. Лаки УФ-полімериції мають високу адгезію навіть до критичних поверхонь і застосовуються для виробів з чорних металів, алюмінію, цинку, пластика і навіть нікелю.

 • EvoProtect 401 UV

  АртикулUE 01
  • Основа: синтетична смола
  • Тип: Однослойна емаль
  • Підложка: Чорний метал
  • Склад: однокомпонентний
  • Рівень блиску:матовий
  • Сфера застосування: трубна промисловість

УФ лак UЕ 01 застосовується у виробництві трубопрокату, в тому числі і оцинкованого, в якості консерваційного покриття, що дозволяє здійснювати тривале перевезення різними видами транспорту, навіть морським, без шкоди для металевої поверхні. Застосовується на конвеєрах зі швидкістю до 120-150 метрів в хвилину. Для більш ретельного аналізу фарбування шару в УФ лак вводиться тонуючий пігмент.

Прикладом може бути УФ лак UE 01-9502 / 2, який застосовується у виробництві чорного трубного прокату. Варто зазначити, що в міру пігментації УФ фарб від світлих до темних тонів, збільшується час затвердіння через погіршення світлопроникності шару, як наслідок відбувається уповільнення конвеєра, що можна компенсувати підвищенням потужності УФ-ламп

ДП "Ланквітцер-Україна"

Менеджер 0667775059
0503715669

Email:info@lankwitzer.com.ua

Технічні консультації

моб: 050 4308064

Email:predstavitelstwo@lankwitzer.com.ua

Філія м. Дніпро

моб: 050 336 83 90