Loading...

Компанія Lankwitzer Lackfabrik - один із найбільших виробників високоякісних промислових лакофарбових матеріалів у світі.

Сучасні рішення

Ми не пропонуємо фарби - Ми пропонуємо висококласні сучасні рішення та сервіс, орієнтовані на індивідуальні завдання наших партнерів.

Якість

Команда Lankwitzer кожен день працює над тим, щоб поставлені партнерами завдання вирішувалися в найкоротші терміни із незмінно високою якістю.

Сервіс

Постійна технічна підтримка, навчання персоналу, спільне впровадження продуктів Lankwitzer та оперативні консультації в роботі - дають впевненість у тому, що Ми завжди поруч.

Технології

Технологія виробництва FARBEXPRESS дозволяє виготовляти понад 500кг матеріалу щодня.

Асортимент

Великий асортимент продукції в наявності у Львові.

Гнучкість

Можливість надання безкоштовних взірців для проведення випробувань у присутності нашого фахівця.

Про Компанію

З моменту заснування у 1952 році LANKWITZER LACKFABRIK перетворився на успішну міжнародну компанію. Завдяки інноваційності та компетенції сучасних дослідницьких лабораторій, Lankwitzer є одним із провідних світових виробників антикорозійних, декоративних та УФ покриттів. Компанія займається постійною розробкою нових матеріалів та вдосконаленням існуючих.

Наше дочернє підприємство LANKWITZER LACKFABRIK офіційно здійснює успішну діяльність із просування бренду на території України. Lankwitzer Lackfabrik має величезний досвід у реалізації лакофарбової продукції. Багато років ми витратили на вивчення ринку України і добре знаємо специфіку роботи. Наша клієнтоорієнтованість націлена на довготривалі партнерські стосунки на взаємовигідних умовах.

Каталог 

Німецька компанія Lankwitzer йде в ногу з часом і пропонує своїм Клієнтам інноваційні матеріали, орієнтовані на індивідуальні завдання наших партнерів

Готові рішення 

Наші Клієнти

ДП "Ланквітцер-Україна"

Менеджер 0667775059
0503715669

Email:info@lankwitzer.com.ua

Технічні консультації

моб: 050 4308064

Email:predstavitelstwo@lankwitzer.com.ua

Філія м. Дніпро

моб: 050 336 83 90