Loading...

ЛФМ по кольоровим металам

На відміну від чорних металів, алюміній і цинк на відкритому повітрі миттєво покриваються найтоншою і дуже міцною оксидною плівкою, яка впливає на адгезію лакофарбових матеріалів, оскільки при нанесенні фарба пристає не до самого металу, а до оксидної плівки. Після повної полімеризації лакофарбового покриття, воно без зусиль знімається з поверхні разом з оксидною плівкою. І в цей момент метал реагує з повітрям, відразу створюючи нову плівку. Зазвичай процес очищення трудомісткий і вимагає значних фінансових витрат.

Компанія Lankwitzer повністю виключає необхідність проведення додаткової підготовки поверхні перед нанесенням ЛФМ. Збалансований склад смол і пігментів дозволяє досягти високу адгезію на критичних поверхнях.

Наявність антикорозійних пігментів у наших матеріалах створює додатковий захисний бар'єр на критичній поверхні, що дозволяє досягати тривалих термінів захисту фарбованих об'єктів, а також перекривати різні типи вихідних матеріалів: оцинкований метал, чорний метал, алюміній, нержавіюча сталь, мідь.

 • EvoProtect 240

  Артикул PE 40
  • Основа: акриловий-поліуретан
  • Тип: грунт-емаль
  • Підложка: метал , кольоровий метал , оцинкована поверхня , пластик
  • Склад: двохкомпонентний
  • Рівень блиску: шовковисто-матовий
  • Сфера застосування: транспортна індустрія , сільгосптехніка , фінішне покриття для різних видів пластмас , ковані вироби

Фарба для дахів необхідна при покритті оцинкованої покрівлі, ангарів, будівель з оцинкованого листового металу. Як правило, це відбувається або при бажанні оновити старий окислений дах з оцинковки, або коли потрібно надати будівлям інший колір. При фарбуванні такого роду конструкцій переважно застосовують покриття, яке поєднує властивості грунту та емалі, в зв'язку зі складністю обробки поверхні на висоті. У зв'язку з цим фарба для дахів без попереднього грунтування найкраща. Фарба для дахів також повинна володіти довговічністю і стійкістю кольору, оскільки несе в собі, по-перше, декоративну складову, а по-друге, піддається постійним агресивним навантаженням: УФ випромінювання, висока вологість, кисле середовище, перепади температур. Акрилова двокомпонентна фарба для дахів (грунт - емаль) EvoProtect 240 розроблена спеціально для фарбування оцинкованого металу без попереднього грунтування, універсальна в застосуванні, довговічна при експлуатації і зберігає первинний колір і вид протягом 10 і більше років. Рекомендується для фарбування виробів з алюмінію та оцинкованих поверхонь у машинобудуванні та будівельній індустрії (легкі металоконструкції), що експлуатуються в умовах середньо і сильно завантаженої міської атмосфери. Грунт - емаль є одношаровим покриттям і постачається в будь-якому кольорі згідно каталогу RAL.

ДП "Ланквітцер-Україна"

Менеджер 0667775059
0503715669

Email:info@lankwitzer.com.ua

Технічні консультації

моб: 050 4308064

Email:predstavitelstwo@lankwitzer.com.ua

Філія м. Дніпро

моб: 050 336 83 90