Loading...

ЛФМ для погано підготовленої поверхні

Матеріали для погано підготовленої поверхні фірми Lankwitzer Lackfabrik мають властивість по локалізації іржі. Ця особливість дозволяє наносити наші матеріали безпосередньо на іржу, захищаючи поверхню від можливої подальшої корозії терміном до 10 років.

При нанесенні наших продуктів на металеві поверхні утворюється високоміцна, однорідна, високоадгезійна молекулярна плівка, яка запобігає проникненню води і повітря до поверхні. Спеціальні інгібітори, що знаходяться в хімічному складі продуктів, «консервують» іржу, яка залишилась і перешкоджають подальшій корозії металу. Тому наші продукти не вимагають ретельної підготовки поверхні, що фарбується, її досить очистити механічним або ручним способом від іржі, що відшаровується.

 • EvoCor 130

  Артикул SG 30
  • Основа: епоксидна смола
  • Тип: грунт / грунт – емаль ь
  • Підложка: метал
  • Склад: двохкомпонентний
  • Рівень блиску: шовковисто-глянцевий
  • Сфера застосування: металоконструкції , транспортна індустрія , ЖД транспорт , важка промисловість , ковані вироби

Грунт по іржі EvoCor 130 не має аналогів у світі. Може наноситися безпосередньо на іржу і на старі покриття. Наноситься без міжшарової сушки до 120 мкм в залежності від бажаного терміну служби покриття, при цьому відсутня проблема обтікання. Має винятковий захист від корозії, що робить цей грунт найкращим рішенням з антикорозійного захисту. EvoCor 130 - це найвищий рівень захисту металу.

Також грунт EvoCor 130 має низку інших переваг, зокрема стійкість практично до всіх кислот, лугів і солей, стійкий до сирої нафти, а також до нафтопродуктів: бензин, гас, дизельне паливо, масла.

ДП "Ланквітцер-Україна"

Менеджер 0667775059
0503715669

Email:info@lankwitzer.com.ua

Технічні консультації

моб: 050 4308064

Email:predstavitelstwo@lankwitzer.com.ua

Філія м. Дніпро

моб: 050 336 83 90